Mutfak renk trendleri gün geçtikçe değişiyor ve mutfağınızın dizaynı için yeni bir çalışma yapmak istiyorsanız grinin tonlarını veya beyazın renkli tonlarını köşelerin dizaynını tasarlarken kullanabilir veya ahşap tonlarının ceviz renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Üst düzey tasarımcılar sessiz maviler, yeşiller ve uçuk sarı pastel renklerinin moda haline geldiğini belirtiyorlar ve ayrıca iki tonlu mutfaklar da tercih edilenler arasında yerini alıyor.

25

July 2015

2

İki tonlu mutfak seçenekleri son yıllarda en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Tabiki bu iki ton seçeneği dışında da birçok farklı renk kombinasyonunu da mutfağınızı tasarlarken kullanabilir ve renkli bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz. Genellikle iki tonlu mutfak tasarımları geniş ve ferah mutfaklar için tercih ediliyor ve tasarımın ada ile kombinasyon edilmesi ile birlikte mutfağınızın alanine maksimum seviyede kullanmanıza olanak sağlıyor. Mutfağın tezgahı, zemin ve ayrıca fayansların renk seçimlerinin uyumlu bir şekilde yapıılması sağlanırsa size özel bir modern yapı ortaya çıkacaktır ve renklerin birbiriyle olan uyumu sayesinde de daha huzurlu ve mutlu bir ortamı yaratmış olacaksınız. Mutfağınızda yapılacak olan adanın renk seçeneği de mutfağınızda kullandığınız tüm renk seçeneklerinden bağımsız bir şekilde seçilebilir ve çok farklı bir tasarımda yaratabilirsiniz. Renk seçimlerindeki uyum size yenilikçi ve modern bir tasarım yaratmanızda yardımcı olacaktır.

4 Seasons Villa’larına özel olarak yapılan çalışma sonrasında mutfak ve mobilya tasarımına yeni bir yorum katarak çağdaş bir görünüm ve ince detaylar ile Mağusa’da villa dizaynında yepyeni bir akımın öncülüğünü başlatmış olduk. Mutfak içinde kullanılan adaların, yardımcı odaların ve açık mutfak salon konseptinin yarattığı geniş ve ferah alanların en doğru ve maksimum seviyede kullanmaya çalıştık. High gloss mutfak dolaplarının siyah renkte tezgah seçimi ile kombinasyonu ve digger ekipmanların renk seçimlerindeki uyum da artık beyaz renk tonlarında yapılan ve gelenekselleşen mutfak tasarımlarının önüne geçmiş bulunuyor. Peki high gloos neden bu kadar önemli ? High gloss dolapların en büyük özelliği ise parlak görünümlü olması ve ışığın en iyi şekilde yansımasını sağlamasıdır. Böylelikle küçük alanlar içerisinde olan mutfaklar için ışığın verdiği yansıma sayesinde bulunan alanine daha da büyük görünmesini sağlayacak ve mutfağın daha ferah bir alana sahip olduğunu hissettirecektir. Hihg gloss mutfak dolaplarının temizliği de çok kolay ve basittir. Yapmanız gereken tek şey temizlik esnasında microfiber temizlik bezleri kullanarak çizilmeyi önlemek olacaktır özellikle genç aile bireylerine sahip olan ebeveynler için en doğru tercih olacaktır. Dolap üzerinde olan çizikler ve lekeler mat görünümle dolaplara nazaran high gloss üzerinde daha belirgin bir şekilde görünse de, koyu tonların kullanılacağı dolaplarda lekeler ve çiziklerin farkedilmesi kolay olmayacaktır. Bununla birlikte Arredo Kitchen & Furniture olarak banyo tasarımlarında yepyeni bir konsept ile müşterileriyle buluşan firmamız ayrıca 4 Seasons Villa projesinin yapımında kullanılan tüm ahşap işlerinde de en yüksek kalite ürünler kullanarak modern bir tasarım ile projeyi tamamlamıştır.

25

July 2015

2

Siyah mutfak dolabı modelleri arasında en çok tercih edilen mutfak dolabı modelleri, modern mat mutfak dolaplarıdır. Modern mat mutfak dolapları farklı malzeme çeşitlerinden oluşturulabilmektedir.Siyah mutfak dolabı malzemesi mat, yarı mat veya parlak olarak tercih edilebilir. Siyah mutfak dolabı seçimi yapmak zor iştir. Siyah mutfak dolabı seçimi yaparken mutlaka bir uzmana danışmalısınız.

25

July 2015

2

Mutfak, kadınların fazlaca vakit harcadığı bir yaşam dünyasıdır. Mutfakta pişen yemekler aşk ve sevgili ile tamamlanmalı. Bunun için kadınlara önerimiz sevdiğiniz renkler mutlaka mutfağınızda olmalı. İsterseniz mutfak dolabınız, isterseniz buz dolabı, fayans, tezgah, duvar gibi bir zeminde bulunan sevdiğiniz renkler sizi mutfağa bağlı kılar. Mutfağınızı dekore ederken bir uzmandan yardım alabilirsiniz.. Unutmayın güzel yemekler, sevilen mutfaklar da pişer.

25

July 2015

2

Birçok kadın mutfakta yemek pişirmekten zevk alır, yemek yapmanın bir sanat olduğunu düşünür. Yemek yapmak gerçekten bir sanattır ve bu sanat için fazlaca vakit harcanır. Güzel mutfaklarda yemekler daha fazla ilham ve aşkla pişeceği için size huzur veren doğru mutfağı bulmalısınız.

,

Mutfağı dar olanlar içim 10 pratik öneri...

  Latest posts

  26.05.2016
  MUTFAK RENGİ TRENDLERİ

  Mutfak renk trendleri gün geçtikçe değişiyor ve mutfağınızın dizaynı için yeni bir çalışma yapmak istiyorsanız grinin tonlarını ...

  28.05.2016
  İKİ TONLU MUTFAK

  İki tonlu mutfak seçenekleri son yıllarda en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor...

  02.06.2016
  4 MEVSİM VİLLA PROJEMİZ

  4 Seasons Villa’larına özel olarak yapılan çalışma sonrasında mutfak ve mobilya tasarımına yeni bir yorum katarak çağdaş bir görünüm ...

  02.06.2016
  SİYAH DOLAP TRENDİ

  Siyah mutfak dolabı modelleri arasında en çok tercih edilen mutfak dolabı modelleri, modern mat mutfak dolaplarıdır....

  02.06.2016
  MUTFAK AŞKI

  Mutfak, kadınların fazlaca vakit harcadığı bir yaşam dünyasıdır...

  02.06.2016
  MUTFAK VE AİLE

  Birçok kadın mutfakta yemek pişirmekten zevk alır, yemek yapmanın bir sanat olduğunu düşünür...

  02.06.2016
  MUTFAĞI DAR OLANLAR İÇİN 10 ÖNERİ

  Mutfağı dar olanlar için 10 öneri....

  Tags

  ArredoCyprus!FurnitureA new happy TeamKitchenNew DesignersA New Happy Time